Фото: Сихів Медіа

Сихів.Медіа навчає дітей основам журналістики

6 Грудня 2019 в 19:00

Команда «Сихів.Медіа» запустила освітній проєкт «Медіамайстерня» для учнів 9-11 класів в Ліцеї №93. В майбутньому проєкт плануємо запустити і в інших школах Сихова.

Команда «Сихів.Медіа» 3 грудня запустила освітній проєкт «Медіамайстерня» для учнів Ліцею №93. Учасники «Медіамайстерні” зможуть сформувати правильне уявлення про професію журналіста і зрозуміти, чи підходить їм цей фах.

А також на практиці дізнаються про:

  • особливості підготовки журналістських матеріалів;
  • освоять основні журналістські жанри: інтерв’ю, репортаж, стаття;
  • професійні таємниці фото-, відеозйомки та монтажу;
  • дізнаються про створення особистого блогу та поняття «громадянська журналістика»;
  • ознайомляться з основними правовими та юридичними аспектами журналістської діяльності.

«Медіамайстерня — це чудова нагода для школярів опанувати ази журналістської професії, визначитись з майбутнім фахом, а також отримати нові навички та знання, які безумовно стануть у нагоді в нашу інформаційну добу», — розповіла головний редактор Сихів.Медіа Катерина Цибулько.

 

 

Заняття проходять у вівторок та четвер, кращі матеріали від учасників курсу «Медіамайстерні» опублікують на сайті «Сихів.Медіа».

«Ліцей №93 має власну газету і радіо на якому працюють учні ліцею, тому такі заняття несуть ще більшу користь для них. З перших занять ми почали вчитись писати новини: де шукати інформацію, на кого можна посилатись, розбирали структуру тексту та інше», — розповіла журналістка Сихів.Медіа Вікторія Матевощук.

В майбутньому такий проєкт ми плануємо запустити і в інших школах Сихова. Для співпраці телефонуйте редакторці Сихів.Медіа Катерині Цибулько, тел.: 093 459 67 99.

Фотографії для матеріалу зробили ученицї нашого проєкту «Медіамайстерня», Сара Азеведо та Карла Санандрес. 

Натисніть на фото, щоб побачити більше.