Фото: Сихів Медіа

Святвечір та Різдво для малозабезпечених і безпритульних: локації

4 Січня 2021 в 14:15

Напередодні Різдва, 6 січня, у різних локаціях Львова організують Святвечір для людей, які є у складних життєвих обставинах. 7 січня відбудуться вже традиційні різдвяні обіди. Про це повідомили у Львівській міській раді.

Такі святкові гостини цього року створюють Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, Український католицький університет, Спільнота Святого Егідія та Спільнота взаємодопомоги «Оселя».

6 січня, 0 17:00 святвечірній стіл накриють у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб. Вечерю організовують орієнтовно для 45-50 осіб, які користуються послугами установи.

Український католицький університет організовує благодійну ініціативу — «Вифлеємська гостина» для 100 самотніх людей і тих, хто перебуває в потребі. Через карантинні обмеження цьогоріч вечерятимуть на вулиці Козельницькій, 2 (Трапезна УКУ). Усе розпочнеться з Літургії о 13.30.

7 січня – великий різдвяний обід для бездомних, малозабезпечених та літніх людей приготує Спільнота Святого Егідія. Розпочнеться все 0 10:00 на двох локаціях: на площі біля Порохової вежі та на території церкви Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська 175).

“Оселя” проведе акцію «Різдвяний Святвечір», що відбудеться о 14.00 год 7 січня у сквері біля Порохової вежі. Тут приготують гарячий суп та святкові пакунки для близько 250 осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Як працюватимуть служби доставки на Різдво