Фото: ІІТЗН

У Львові стартував “Дитячий форум”

10 Травня 2018 в 10:20

“Дитячий Форум у Львові” уже одинадцятий раз відкриває двері для дітей.  Цьогоріч на фестивалі з 10 по 13 травня розумники та розумниці шукатимуть  “8 ключів Буквордсу”. 

Серед нововедень: вхід на площу перед Палацом Мистецтв безкоштовний, тому всі мають можливість прийти і придбати книжки. На відвідувачів чекає 250 новинок та 35 видавництв.

А вже в самому Палаці відбуватимуться майстер-класи та презентації, куди потрібно придбати квиток.  Вартість для дітей на всі чотири дні – 90 грн, а для дорослих – 50  грн.

Хедлайнерка Дитячого форуму – Галина Вдовиченко. Письменниця та журналістка презентуватиме свою книгу  “Як сова хотіла стати Жайворонком”. А от міністерка охорони здоров’я разом із медиками  буде на розмові “Як обрати лікаря для вашої сім’ї”  та дискусії “Girl Power: як не підтверджувати соціальні стереотипи?”.

На дітей чекає понад 1200 заходів у програмі на 8-ми тематичних просторах: “Печера Жахайликів” (література), “Камелот”(спорт та рухливі ігри), “Задзеркалля” (музика та театр), “Галактична імперія” (наука та винахідництво), “Зачарований ліс” (екологія та мандри), “0Ігросфера” (фестиваль настільких ігор), “Галявина Єдинорогів” (творчі майстер-класи), “Долина Драконів” (музейний простір), окремо діятиме простір для дошкільнят – Королівський Дитячий садочок.