Фото: Сихів Медіа

Святкування Дня молоді по-новому на Сихові

4 Серпня 2021 в 17:18

12 серпня молодіжний простір Lviv Open Lab, що на проспекті Червоної Калини, 58, разом із мережею молодіжних центрів “ТВОРИ!” організовує святкування до Дня молоді.

Основною темою цьогорічного міжнародного Дня молоді є Transforming food systems. Під час заходу спікери розповідатимуть про харчування в 21 столітті, утилізацію надлишків врожаю, флекстаріанство, переробку фермерами продукції, а також про так звані харчові пустелі і їжу з собою як вирішення екологічних проблем.

Спікеркою виступить Дарія Озерна – наукова журналістка, біологиня, авторка книжок про психічне та фізичне здоров’я для дітей і дорослих.

День молоді відзначають 12 серпня по всьому світу, це свято встановила Асамблея ООН, і вона вирішує чому присвятити увагу цього року. В честь цього ми запросили нашу спікерку Дарію Озерну, яка і розповість про здорове харчування, а також багато цікавого і корисного,” – прокоментувала піар-менеджерка Lviv Open Lab.

Відвідати подію може будь-хто, адже вікових обмежень немає, а вхід безкоштовний. Бажаючим потрапити на лекцію потрібно попередньо зареєструватись за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Принеси книжку до сихівської бібліотеки – отримай іншу