Фото: Сихів Медіа

Історичну віллу, яку міська рада продає на аукціоні, просять переобладнати під дитячий садок

3 Липня 2019 в 16:09

Мешканці Львова просять переобладнати історичну віллу на Новому Львові під дитячий садок. Про це йдеться на сайті електронних e-петицій.

Марія Робак зареєструвала електронну петицію щодо переобладнання одноповерхової вілли на вул.Тернопільській, 15 під дитячий садок.  «Новий Львів активно забудовується, вілла має свою невеличку затишну зелену територію,  неподалік знаходяться парки та дитячі майданчики, отож це чудове місце для дітей», – зазначає авторка. 

Нагадаємо, що  управління комунальної власності Львівської міської ради виставило підвал та перший поверх на продаж. Вона є частиною пам’ятки архітектури місцевого значення загальною площею 203, 2. кв.м. Вілла побудована на початку ХХ століття, тут був військкомат та ЖЕК «Новий Львів». На фасаді збереглось скульптурне зображення герба – варіант родинного герба Андрейовських.

Станом на третє липня, петиція набрала 61 голос. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада має її прийняти або відхилити. До кінця збору підписів залишилось 50 днів.