Фото: Марини Войтюк

Мешканці вулиці Скрипника власним коштом облаштували дитячий майданчик

21 Червня 2019 в 17:01

Мешканці вулиці Скрипника поблизу будинку №27  самостійно облаштували дитячий майданчик для своїх дітей. Тут встановили гірку, гойдалки, лазанку та пісочницю.

Марина Войтюк розповідає, що ініціатором та проектувальником будівництва був її чоловік Євген Войтюк.   «Територія біля будинку була занедбана, не було місця, щоб діти могли гратись. Тому хтось з батьків перший встановив карусель а ми вже побудували гірку і нову пісочницю. Тоді виникло бажання облаштувати майданчик краще, який служитиме довго, аби діти веселились, фантазували і насолоджувались дитинством».

На будівництво Марина Войтюк разом з чоловіком витратили 19, 5 тисяч грн.,  але допомагали і мешканці, їм вдалось зібрати 7 тисяч грн. «До облаштування майданчику долучались всі мешканці прилеглих будинків. Хтось привозив фарбу, хтось працював на території, хтось морально підтримував. Взагалі ця робота дуже об’єднала батьків.»

Роботи по облаштуванню майданчика ще тривають, батьки планують добудувати пісочницю та канати для лазання. «Зараз ми ще збираємо кошти, аби закінчити всі роботи. Я повісила оголошення на дверях під’їзду, щоб люди долучались, якщо мають бажання і змогу.»