Фото: Четверта студія

Сьогодні у Львові міністр охорони здоров’я Степанов перевірятиме лікарні міста

6 Серпня 2020 в 11:09

Сьогодні зранку міністр охорони здоров’я розпочне інспекцію лікарень, після якої буде селекторна нарада, де обговорюватимуть ситуацію в місті і показники захворюваності. Потім буде брифінг за результатами візиту. Про це повідомили на офіційному сайті Львівської міської ради.

«Це вже не перший візит Міністра до Львова і важливо, що він є саме сьогодні. Адже щоп’ятниці Кабінет Міністрів приймає рішення щодо визначення, в яких зонах перебувають міста. Тому важливо показати, як все є у Львові, щоб Міністр все побачив на власні очі. Побачив як працюють лікарі, бо часто ціною власного життя вони рятують ситуацію.

Відповідно до останньої статистики, декілька міст перебувають в «червоній» зоні епідемічної небезпеки. Львів перебуває в «помаранчевій». Також на міській комісії ми адаптували рішення уряду, і ті заклади, які не несуть загрози, продовжують працювати — це спортивні клуби, готелі, хостели, фітнес-клуби.

Зараз важливо, щоб працювали ті заходи, які можуть обмежувати кількість соціальних контактів. Натомість ті заклади, де важливою є економічна діяльність і працює велика кількість людей, необхідно, щоб вони функціонували з дотриманням усіх карантинних норм. Тому всі рішення уряду ми розглядаємо і обговорюємо на міській комісії і лише після того впроваджуємо їх в дію”, — відзначив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку в ефірі радіо «Люкс FM».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Сихівському районі з’явиться мандрівна наукова лабораторія