Фото: Afisha.lviv.ua

 

Що цікавого підготувала Львівська національна філармонія на кінець вересня

18 Вересня 2019 в 13:13

Партнерська публікація

У Львівській національній філармонії триває новий концертний сезон. Пропонуємо до ознайомлення події, що відбудуться у Концертному залі Людкевича та на Камерній сцені філармонії у вересні.

Концертний зал Людкевича

П’ятниця, 20 вересня, о 20:00 (Театр ім. Марії Заньковецької). Музично-поетично симфо арт-концерт “Чубай. Україна. Любов”.

Присвяченому 70-літтю від дня народження культового поета Грицька Чубая. Презентація нового альбому Соломії Чубай «POETY» у театрі М. Заньковецької під час Форуму видавців – 20.09 о 20:00

Поезія: Лесі Українки, Павла Тичини, Миколи Вінграновського, Василя Стуса, Грицька Чубая, Наталі Білоцерківець, Юрка Іздрика, Маріанни Кіяновської, Мар’яни Савки, Сергія Жадана.

Співатиме Соломія Чубай разом з Юрієм Андруховичем та Сергієм Жаданом у супроводі гуртів «Джалапіта» та «Rockoko» та Академічного симфонічного оркестру «Inso-Lviv»

Спеціальні гості:

Юрій Винничук, Віктор Морозов, Мар’яна Савка

Відеоарт – Олексій Хорошко

Ведуча – Тетяна Пилипець

Субота, 21 вересня, о 18:00. «Не журись. Все буде добре».

Багато хто пам’ятає львівський театр-кабаре «Не журись», що з’явився у нашому місті в кінці 80-х років. Передусім це був театр авторської пісні, де основний акцент припадав на музику й тексти пісень. Однією із найпопулярніших, безумовно, була гумористична пара пана Дзюня (Богдан Рибка) та пані Стасі (Мирослава Сидор)!  21 вересня усі охочі матимуть можливість ще раз зануритися у колоритну атмосферу цього театру.

Виконавці:

Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок».

Богдан Рибка 
Мирослава Сидор
Юрій Винничук
Віктор Морозов
Леся Бонковська
Олег Лихач
Лілія Коструба
Ірина Жовтолист
Батяр-бенд «Галичина»
шоу-балет «Акверіас»

Четверг, 28 вересня, 18:00. Концерт джазової співачки Лорін Таліз.

Американська джазова співачка Лорін Таліз народилась у Клівленді, штат Огайо, і співати почала з самого дитинства. Маючи природний талант, вона отримала блискучу музичну освіту, спочатку в Клівлендській школі мистецтв, а згодом – в Університеті мистецтв у Філадельфії. В Україну Лорін Таліз приїхала на запрошення Посольства США в Україні в рамках культурної програми Державного Департаменту США «Американська музика за кордоном». Учасники цієї програми подорожують багатьма країнами світу, представляючи найкраще й найцікавіше з сучасної американської музики.

Виконавці:
Лорін Таліз,вокал
Джуліус Родрігез, барабани
Ерік Вортем II, рояль
Джон Мішель, контрабас

У програмі концерту – американські джазові стандарти й авторська музика.

Неділя, 29 версня, о 15:00 із сольним концертом виступить молодий бразильський піаніст Пабло Россі. 

Його перший компакт-диск, записаний у віці 11 років, включає твори Бели Бартока, Роберта Шумана, Петра Чайковського, Сергія Рахманінова, Дмитра Шостаковича і не лише.

Камерна сцена

Четверг, 19 вересня,  14:30. Маленький Моцарт.

«Маленький Моцарт» – це театралізована музична програма про початок шляху всесвітньо відомого композитора, який зачаровував слухачів і підкорював навіть заздрісників. Захоплива мандрівка в історію юного Вольфганга Амадея – від солістів філармонії Ніни Карпінець, Ірени Грех, Станіслава Гояна. Концертмейстер – Олена Мацелюх.

Вівторок, 24 вересня, 14:30.  Подорож у Чарівний світ казок.

У виконанні солістів Львівської національної філармонії прозвучать пісні із улюблених дитячих казок! Автором ідеї та програми є солістка Львівської філармонії – Оксана Ковальова.  На Камерній сцені з’являться найулюбленіші персонажі: Дюймовочка, Русалонька, Білосніжка, Геркулес, Красуня і Чудовисько, Троє поросят, Білосніжка і семеро гномів, Вінні Пух і друзі та інші.

Виконавці:
Оксана Ковальова
Ірина Жовтолист
Лілія Винницька
Станіслав Гоян
Лілія Вікарук

Неділя, 29 вересня, 18:00. Концерт, присвячений оперній співачці – Соломії Крушельницькій. 

Одна із перших подій нового концертного сезону на Камерній сцені Львівської філармонії буде присвячена видатній українській оперній співачці, що здобула світову славу – Соломії Крушельницькій. 23 вересня минула 147-а річниця із її дня народження. Тож запрошуємо вшанувати цю знакову постать разом із солістами філармонії.

Виконавці:

 Наталія Грановська
 Віталія Голубнича
 Лілія Вікарук
 Маріанна Лаба
 Василь Понайда
 Ірина Стефанко
Микола та Анастасія Корнутяк