Фото: Men’s Journal

Що модного підготували у Gucci для чоловіків? Колекція одягу осінь-зима 2020 (ФОТО)

16 Січня 2020 в 13:30

Ви ще не знаєте, що буде модним у 2020 році? Думаєте над тим, що вибрати, коли підете на Шувар? Мрієте про звання найстильнішого пацана на районі в костюмі від Gucci? Ми вирішили допомогти вам ознайомитися з новими тенденціями моди прямісінько з міланського подіуму!

Декілька днів тому у Мілані відбувся показ нової колекції модного дому Gucci. У описі до показу творці колекції розповідали про токсичність маскулінності, на їх думку це є проявом сексизму і саме чоловічі риси породжують агресію і насильство.  Перекладаючи на людську мову «бути чоловіком не модно, бо то агресивні тіпи».

Тому дизайнер Алесандро Мікеле пропонує вам одягнутися так, ніби вас раптово застукав тато дівчини і ви похапцем натягнули на себе все, що побачили в шафі (у якій вас замкнули) – светр дівчини чи її мами, сукенку молодшої сестри, шапку молодшого брата, бабцін капелюх.

Цілком можливо, що, якщо в такому вигляді ви з тої шафи вийдете, то спокійно пройдете на вихід з квартири, як «одногрупниця Катя».  От тільки подальший шлях Сихівським районом буде не таким спокійним.

Загалом, нова чоловіча колекція від Guccі має свої переваги. Якщо у вас нема грошей на справжній брендовий одяг, ви зможете купити з жінкою один светр на двох і носити його по черзі.

А що ви про це думаєте?

 

 

Натисніть на фото, щоб подивитись всю галерею.