Фото: Сихів Медіа

З середи збільшується вартість проїзду в електротранспорті: де можна обміняти старі квитки

13 Січня 2020 в 11:38

З середи, 15 січня у Львові вступить в дію новий тариф на проїзд у трамваях і тролейбусах. Мешканці можуть обміняти невикористані старі квитки, повідомляє пресслужба ЛМР. 

Невикористані старі квитки можна буде обміняти з доплатою у відділі зборів підприємства за адресою: м. Львів, вул. Сахарова 2, з 15 до 22 січня 2020 року.

Нагадаємо, з 15 січня вартість разової поїздки в трамваях та тролейбусах становитиме 7 грн. у водія. Якщо квиток придбаний у кіоску чи через електронні додатки (QR-коди приват 24, SMS квитки, Bluetooth квитки, термінали самообслуговування EasyPay) — 6 грн.

Вартість 30-денної проїзної картки не змінюється — 160 грн. Придбати абонемент можна у кіосках з пресою, за допомогою додатку Приват24 та на сайті продажу квитків: https://tickets.lvivelectrotrans.com.ua/. Вартість 30-денного проїзного на сайті — 150 грн (дійсній при наявності документу, що засвідчує особу).

Перелік категорій, що мають право пільгового проїзду, не змінюється. Усі особи, які мають право, відповідно до чинного законодавства України, на безкоштовний проїзд, а також пенсіонери за віком, учні шкіл та особи з інвалідністю 3-ої групи, продовжуватимуть їздити безкоштовно у трамваях і тролейбусах Львова.