Фото: Сихів Медіа

На Сихові презентують книжку «Різдво через Збруч»

15 Лютого 2019 в 02:11

24 лютого у сихівській бібліотеці № 33 відбудеться презентація книги за участі письменниці Лори Підгірної «Різдво через Збруч».

У 2018 році побачила світ книга «Різдво через Збруч». У ній низка українських авторів — Ольга Деркачова, Лора Підгірна, Наталка Михно, Андрій Павловський, Софія Пасічник, Олег Вітвіцький та Віоліна Ситнік — у формі короткої прози дарують читачам букет емоцій і змогу відчути багатогранність Різдва.

«Різдвяна пора — завжди особлива. Це час, коли кожен по-своєму шукає, подібно до біблійних мудреців, особливу яскраву зорю, що здатна зігріти душу і вказати шлях до затишку, злагоди і вмиротворення. Часи змінюються, а от прагнення вільно жити у мирі, любові і з чистою совістю — незмінне», — йдеться в описі до збірки.

Книга відповідає на питання, як, попри тривалі образи, подарувати хворій близькій людині зимове свято у липні; чи можливо за короткий час на самоті переосмислити минуле і зустріти свято з оновленим світобаченням; чи правда, що дітям дано бачити більше і що уявні друзі іноді не такі вже й уявні та ін.

Презентуватиме книгу Лора Підгірна — українська письменниця, сценаристка, історикиня, журналістка, поетеса, авторка проекту «Літературний туризм».

Зустріч відбудеться 24 лютого о 13:00 у бібліотеці № 33 (вул. Хуторівка, 24). Вхід вільний.