Фото: Wikiwand

Через реконструкцію площі Двірцевої поїзди додатково зупинятимуться на Підзамче

25 Лютого 2019 в 21:54

1 березня розпочинається реконструкція пл. Двірцевої. Для розвантаження центрального вокзалу, з 31 березня розпочнуть діяти додаткові зупинки потягів на станції «Підзамче».

Наразі мерія продумує варіанти підсилення транспортного сполучення з цією станцією, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Вже з п’ятниці розпочнеться поетапне перекриття площі. На початковому етапі для пасажирів міського громадського транспорту нічого не зміниться, автостанція продовжить функціонувати у звичному режимі. Також ми співпрацюємо з ПАТ «Укрзалізниця». З 31 березня залізниця вводить додаткові зупинки на станції «Підзамче» для 53 поїздів, щоб розвантажити центральний вокзал, відповідно і площу Двірцеву. Тому, звертаємося до пасажирів, додатково переглядати розклад поїздів, місце відправки і зупинок, і купувати квитки, з 31 березня, від станції «Підзамче», — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За його словами, для забезпечення якісного транспортного сполучення із станцією «Підзамче», ЛКП «Львівелектротранс» розглядає можливість створення додаткового трамвайного маршруту від вул. Промислової до Академії мистецтв. Також буде проаналізовано завантаженість автобусів, які курсують в район станції «Підзамче», щоб збільшити кількість одиниць на маршрутах.