Фото: Сихів Медіа

Реалії осені: маски на ніс, антисептик у руки

14 Вересня 2021 в 10:52

Холодні та дощові осінні дні наступають, а разом з ними збільшується кількість хворих, зокрема інфікованих на Covid-19. Чому важливо в громадському транспорті перебувати в захисній масці та як один рух руки догори може зберегти життя?

Громадський транспорт вважається одним із найбільших осередків зараження вірусом, адже щодня сотні людей знаходяться в ньому, не здогадуючись про те, хто був перед ними і хто є поряд.  Журналістка Сихів Медіа провела експеримент, підрахувавши кількість пасажирів у масках і без у трамваї №8. Загальна кількість пасажирів із кінцевої (вул. Вернадського) до Академії Мистецтв не перевищила 50-ти, 15 з яких були захищені масками, 20 мали засоби індивідуального захисту, але вони закривали лише підборіддя і 15 були без масок, або ж мали її на руці.

Я вакцинована, тому і не одягаю повністю маску. Вважаю, що все, що залежить від мене я роблю. Так, одягати маску необхідно, але окрім цього в першу чергу важливо розуміти всю ситуацію і чому це потрібно“,- каже пані Оксана, жителька Сихівського району.

Нагадаємо, громадський транспорт – місце скупчення людей, отже і вірусу. Перебуваючи у масці ви не лише захищаєте себе, але й піклуєтесь про здоров’я інших. Окрім носіння засобів індивідуального захисту в громадських місцях, не забувайте ретельно мити руки з мило та користуватись антисептиком.

Додамо, що нещодавно мер Львова, Андрій Садовий, знову нагадав про важливість носіння масок, адже зараз спостерігається ріст захворюваності. Якщо ми не будемо любити себе і дотримуватися всіх карантинних обмежень, то масове зараження і далі продовжуватиметься.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Недитяча загроза. У якому стані сихівські майданчики?