Фото: Сихів Медіа

Реабілітаційний центр «Джерело» потребує волонтерів

21 Жовтня 2019 в 14:46

Реабілітаційний центр «Джерело», що на Сихові, щодня відвідує близько 260 дітей. Покривати витрати центру допомагає Львівська міська рада та благодійники, яких керівництво залучає самостійно. Але і цих коштів не завжди вистачає. Центр постійно шукає меценатів та волонтерів, які допомогли б підтримати діяльність «Джерела».

Центр «Джерело» надає реабілітаційні, соціальні та психологічні послуги дітям та молоді з інвалідністю. На реабілітацію центр щодня приймає близько 260 дітей та молодь віком від 0 до 45 років.

«Для вихованців у нас є садок і школа. Школа-садок — це програми дошкілля, заняття спрямовані на розвиток моторики, мовлення та навиків спілкування дитини. А в школі вже ведеться індивідуальна робота з кожним із учнів за різними навчальними програмами. Поки що інших центрів такого формату, як у нас в Україні не існує», — розповіла Зореслава Люлчак, директорка центру «Джерела».

«Джерело» створили ще 26 роки тому, двоє батьків дітей з інвалідністю та волонтери з Канади. З 1993 року центр існував за кошти благодійників, а 15 років тому, щоб залучити кошти міського бюджету, створили комунальну установу.

Зараз на 70% діяльності центру забезпечує Львівська міська рада, 30% витрат покривають благодійники, яких шукає керівництво. Але цих коштів не завжди вистачає, окрім цього в центрі потребують волонтерської допомоги. Ви можете долучитися до доброї справи і допомогти центру кількома способами.

 

 

Спонсорство дитини

Ви можете стати Спонсором річного перебування в «Джерелі» для однієї дитини.

Річний навчально-реабілітаційний курс складається індивідуально, згідно потреб та можливостей кожного вихованця, переважно це:
– 11 місяців щоденних занять у «Джерелі», з 9 год ранку до 16 год по обіді;
– індивідуальні та групові уроки з спеціальним педагогом – по 3 уроки на день;
– заняття з логопедом – по 2 заняття на тиждень;
– індивідуальні заняття з фахівцем фізичної реабілітації – по 2 заняття на тиждень.
Також працівники забезпечують щоденне довезення на заняття до «Джерела» та харчування.

Якщо Ви або Ваша компанія маєте бажання стати Спонсором дитини, пишіть на dzherelocentre@gmail.com або телефонуйте за номером +38 (098) 719 72 70.

Волонтерство

Команда центру «Джерело», працює над тим, аби покращити якість життя дітям з інвалідністю. Працівники не можуть охопити всі сфери і тому потребують допомоги волонтерів.

«Щоранку нам потрібно зустріти діток: переодягнути, нагодувати, погуляти з ними. Отже, потрібен супровід для кожної дитини, працівників центру не завжди вистачає. Звичайно не обов’язково займатись тільки вихованцями, нам також потрібна допомога по догляду за територією центру. Територія велика і нам не завадить допомога з прибирання», — говорить Зореслава Люлчак.

Якщо ви хочете стати волонтером центру «Джерело» заповніть анкету – https://is.gd/rzgBhr, або зателефонуйте за номером 098 284 21 23 (Лілія), або напишіть на пошту dzherelocentre@gmail.com.

Благодійний збір макулатури

Центр «Джерело» запрошує вас долучитись до подвійної доброї справи – збору макулатури та підтримки діяльності центру, адже 1 тонна макулатури – це 1 місяць перебування дитини в «Джерелі».

Макулатура – це офісний папір, газети, журнали, картон, паперова упаковка. Її можна приносити в центр Джерело за адресою: Львів, пр. Червоної Калини 86а. Або залишити в контейнері на АЗК Окко, вул. Наукова, 2. Контактний номер телефону: 097 945 69 38.

Крім цього, «Джерело» постійно потребує речі щоденного використання. «Насправді допомога може бути любою, наприклад, щодня нам потрібні такі речі, як мило, засоби для прибирання, меблі, побутова техніка тощо», — додала Зореслава Люлчак.

Детальнішу інформацію можна почитати на сайті центру «Джерело»— https://bit.ly/2MvMELn