Фото: Сихів Медіа

П’яний батько залишив немовля на вулиці

13 Березня 2020 в 14:49

12 березня, приблизно о 14:00 год. небайдужа жінка повідомила про немовля у візочку на вул. Максимовича.Дитина більше години без нагляду дорослих на вулиці і плакала.

За кілька хвилин на місце виклику прибули патрульні, проте, батько дитини встиг, до цього моменту, забрати її у під’їзд. Патрульні піднялись на 5-й поверх, де за словами сусідів, мешкають батьки з немовлям. Там вони знайшли 36-літнього батька дитини, який спав на підлозі біля дверей квартири, а чотиримісячний малюк повзав поруч. Чоловік був у стані сильного алкогольного сп’яніння.

Патрульний взяв дитину на руки та постукав у двері, щоб з’ясувати чи є хтось в квартирі. Від цього прокинувся батько і повідомив, що він з немовлям один. 

Окрім поліцейських на місце викликали інспекторів ювенальної превенції. Після цього дитину і горе-батька доставили у Сихівський відділ поліції, де чоловік продовжив спати. Згодом приїхала мати немовляти.

Поліцейські з’ясували, що сім’я стоїть на обліку, як неблагонадійна. Далі справою займатимуться соцслужба і служба ювенальної превенції.