Фото: Захід.нет

Проєкт реконструкції Хуторівки досі триває

13 Січня 2021 в 13:12

Проєкт вул. Хуторівки досі незавершено. За планом мають бути острівець безпеки, 2 світлофорних об’єкти та павільйони на тролейбусних зупинках. Також додатково на звернення мешканців облаштують сходи для виходу на міст на просп. Червоної Калини.

«Капітальний ремонт вул. Хуторівка ще не завершений, і вулиця ще не здана в експлуатацію. Згідно з проєктом на вул. Хуторівка, має бути облаштовано три павільйони на зупинках тролейбуса. Так, один павільйон навпроти «Шувару» вже є, а ще два павільйони, зокрема на кінцевій зупинці, будуть облаштовані навесні.

Також там мають працювати три світлофорних об’єкти. Знову ж таки, один навпроти «Шувару» вже працює. Ще два будуть: один на перехресті вул. Хуторівка — вул. Демнянська, а ще один — на перехресті вул. Хуторівка — вул. Чукаріна (кінцева зупинка тролейбуса). Зараз на цих об’єктах працює ПАТ «Львівобленерго», щоб підключити точки електропостачання. Це мають доробити до кінця січня.

Також буде облаштовано острівець безпеки на пішохідному переході поруч з перехрестям з вул. Боднарська. Весною також з’являться зелені насадження. Завершення всіх робіт, згідно з договором підряду, буде в травні цього року”, — розповів Олексій Хміль, прессекретар ЛКП «Львівавтодор».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де на Сихові будуть екобуси впродовж січня