Фото: Слово і Діло

Правила адаптивного карантину в Україні від 1 серпня зміняться

25 Липня 2020 в 12:54

Уряд України прийняв рішення щодо продовження адаптивного карантину до 31 серпня, в рамках якого від 1 серпня усі регіони країни поділятимуть на 4 зони відповідно до епідемситуації поширення COVID-19. Про це повідомили на офіційній сторінці Міністерства охорони здоров’я України у Фейсбук.

Рішення про продовження адаптивного карантину до 31 серпня прийняли у четвер, 22 липня. Нововведення розробили аби уникнути піку захворювань та перевантаження системи охорони здоров’я.

Залежно до епідемситуації всі регіони України поділятимуть на декілька зон: зелену, жовту, помаранчеву і червону. У випадку, якщо необхідні показники в кожній зон за три дні не покращуються, регіон не може перейти з однієї в іншу, і відповідно навпаки — якщо протягом трьох днів показники стабільно кращі, область може перейти в “легшу” зону та послаблювати карантин.

 

 

Критерії розподілу регіонів на чотири зони відповідно до епідемситуації залишаються незмінними (середня кількість тестувань, коефіцієнт виявлених випадків інфікування, показник динаміки зростання інфікування та завантаженість ліжок у лікарнях, що приймають хворих на COVID-19).

Саме від показників в областях залежить які заходи з послаблення чи посилення карантинних обмежень проводитимуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові створять мурал до 155-ї річниці з дня народження митрополита Андрея Шептицького.