Фото: Сихів Медіа

Події Львівської філармонії останнього вікенду червня

26 Червня 2020 в 14:25

В останні дні червня у Львівській національній філармонії будуть насиченими на онлайн-події! Для слухачів музиканти підготували шість концертних програм!

Тринадцятий тиждень проєкту «Звучання Львівської філармонії» розпочнуть львівські музиканти Тарас Гамар (кларнет) та Ірина Кірчанова (фортепіано). Музиканти творчо співпрацюють і мають в своєму репертуарі фантазії та парафрази на теми відомих музичних творів. Дует представить слухачам концерт 25 червня о 18.00. Подію можна буде переглянути за посиланням.

На завершення концертного сезону Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» готує захід, який складатиметься з улюблених композицій публіки, що завжди викликали справжній шквал емоцій та вдячних оплесків! Онлайн-концерт відбудеться 26 червня о 18.00.

«Віртуози Львова» в рамках програми готують шедеври зарубіжних та українських композиторів: Антоніо Вівальді, Вольфґанґа Амадея Моцарта, Йоганнеса Брамса, Миколи Римського-Корсакова, Лерой Андерсон та Астор П’яццола. Окрему важливу сторінку події складуть композиції маестро Мирослава Скорика, які звучатимуть у пам’ять видатного митця! Концерт можна буде переглянути тут.

Наступною подією у рамках проєкту «Звучання Львівської філармонії», яка буде вже 51-ою від початку карантинних трансляцій, стане «BACH – 335 – FOREVER». 27 червня о 18.00 відбудеться онлайн-концерт, програма якого складатиметься з творів Баха! Трансляція буде доступною за посиланням.

28 червня о 18.00 на слухачів очікує інструментальне тріо у складі Марії Ткачик (скрипка), Юрія Немировського (кларнет) та Данила Саєнка (фортепіано). У виконанні українських музикантів прозвучать твори композиторів ХІХ-ХХ століття. Посилання на подію.

На завершення вікенду транслюватимуть дві події в пам’ять видатного українця – Василя Сліпака. Вони відбудуться в рамках ІV Відкритого міжнародного музичного марафону пам’яті Василя Сліпака. Щорічно захід проводиться 29 червня, коли снайперська куля забрала життя Героя.

Перший концерт «Молитва для Василя» виконає Олена Мацелюх (орган), Камерний хор «Gloria». Музиканти виступлять під орудою Володимира Сивохіпа, прозвучать духовні твори композиторів ХХ-ХХІ століття: Петеріса Васкса, Едварда Елґара та Арво Пярта. Концерт розпочнеться о 18.00.

О 19.30 цього ж дня відбудеться ще одна подія в рамках марафону. У виконанні відомого львівської подружжя піаністів, Оксани Рапіти та Мирослава Драгана, прозвучить відома композиція французького митця ХХ століття – «Видіння Аміня» («Visions de l’Amen») для двох фортепіано Олів’є Мессіана.

Усі концерти транслюватимуть на офіційній Facebook-сторінці філармонії. Детальну програму подій можна знайти на офіційному сайті Львівської національної філармонії.