П’ємо каву і рятуємо світ разом

Опубліковано:

Фото: AgroPortal.ua

 

Ти досі купуєш каву в паперових склянках? Тоді ти не в тренді. Читай нижче, як насолоджуватися улюбленим напоєм без шкоди для навколишнього середовища.

Почнемо, мабуть, з того, що паперові склянки шкодять і нашому здоров’ю також. Чому? Бо внутрішня частина поверх паперу, з якого виготовлена ємність, покривається пластиком. Він, своєю чергою, під впливом високих температур виділяє в напій мікродози шкідливих речовин, які не тільки псують смак, але і згубно впливають на здоров’я. Кожна паперова склянка з тонким шаром пластика містить Бесфенол-А, який провокує онкологічні захворювання.

Так само ми завдаємо шкоди нашій планеті. Пластик починає розкладатися тільки через 450 років, і потрібно ще 50-80 років на завершення процесу. Уявляєте, яка величезна кількість сміття досі лежить на нашій землі?
За статистикою, представленою Green Peace, щороку гине 100 тисяч тварин і 1 мільйон птахів, тому що вони приймають пластикове сміття за їжу.

Чи можемо ми зупинити погіршення цієї ситуації? Звісно!

По-перше, можна використати безпечні для здоров’я і екологічні багаторазові чашки: звичайні термочашки або міні-термоси. У кафе попросіть налити кави у ваше термогорнятко. У багатьох кав’ярнях давно існує відмінна заміна одноразових склянок. Деякі власники кафе і ресторанів пропонують різні бонуси тим, хто приходить із власним багаторазовим посудом.

 

 

Для мешканців Сихівського району підійде, наприклад, така кав’ярня, як «Smart CUP», у якій ви можете обрати своє горнятко. Зараз використання багаторазових чашок набирає велику популярність: модно, зручно і екологічно.

По-друге, чи знали ви, що є такий продукт переробки паперових склянок, як кавові устілки? Так-так, вам не здалося. Ця дуже крута ідея належить українському стартапу 7Gram. Устілки мають аромат кави та є водонепроникними. Біля кав’ярень розміщують спеціальні урни, у які можна викинути використаний стаканчик. Зібрані склянки віддають на переробку.

Отож, друзі, кожен починає вдосконалювати світ з себе. Давайте разом врятуємо наш дім, зробимо його екологічно чистим і придатним до здорового життя!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про перейменовані вулиці Сихівського району.

 

Отож, друзі, кожен починає вдосконалювати світ з себе. Давайте разом врятуємо наш дім, зробимо його екологічно чистим і придатним до здорового життя!

Анна Будянськая

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про перейменовані вулиці Сихівського району.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ