Фото: Сихів Медіа

У ЛМР заявили, що мерія погоджень на підняття тарифів у транспорті не давала

15 Листопада 2018 в 20:09

15 листопада депутат Львівської міськради оприлюднив проект рішення ЛМР, згідно з яким виконком має розглянути підвищення тарифу на перевезення у маршрутках міста. Пізніше у ЛМР заявили, що мерія погоджень на підняття тарифу не давала.

Як пояснив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, управління транспорту діяло за протоколом, тому оприлюднило проект рішення для обговорення під тиском приватних перевізників, які погрожують зупинкою всього транспорту.

«Міська рада погоджень на підняття тарифу не давала. Про підняття тарифу на проїзд в автомобільному транспорті у Львові не йдеться. Управління транспорту діяло за протоколом, тому оприлюднило проект рішення для обговорення під тиском приватних перевізників, які погрожують зупинкою всього транспорту. На сьогодні місто купляє автобуси, збільшує долю перевезень комунальним транспортом. Тариф є 5 гривень! Про підняття не йдеться. Коли буде інша позиція міста, про це повідомимо. Інші повідомлення прошу вважати провокаціями», — прокоментував Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.