Фото: Молодий буковинець

Петиція щодо скасування дистанційного навчання масового характеру в Україні зібрала необхідну кількість голосів

29 Червня 2020 в 16:29

Петиція щодо відміни та заборони дистанційного навчання в Україні набрала майже вдвічі більше голосів, аніж необхідно. Петицію опублікували на сайті Електронних петицій України.

Текст зареєстрували 25 травня 2020 року. Для петицій загальноукраїнського характеру необхідно зібрати 25 тис. підписів за 3 місяці, аби їх розглянули депутати Верховної Ради України. Проте на сьогодні, 29 червня петиція зібрала 40 876 голосів.

Додамо, що наразі петиція знаходиться в статусі “на розгляді”.

За словами авторки ініціатива масового дистанційного навчання несе руйнівний характер для майбутніх поколінь українців, адже є неможливою для багатьох дітей. Тоді як усі діти на території України мають право на якісне та безкоштовне навчання.

“Дистанційне навчання допустимо лише, як індивідуальне та за вибором кожного окремого учня”, – розповіла авторка петиції, Старовойтова Євгенія.

На сьогодні це уже третя зареєстрована петиція про скасування та заборону дистанційного навчання у школах та вищих навчальних закладах. Проте є першою, яка зібрала необхідну кількість голосів для розгляду її депутатами Верховної Ради України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День Конституції: тернистий шлях Закону від Пилипа Орлика до сьогодення.