Фото: Сихів Медіа

Сихівчани просять внести зміни у курсування громадського транспорту

26 Вересня 2018 в 11:29

На сайті Єдиної системи місцевих петицій з’явилося два прохання від мешканців щодо змін у транспортній схемі Сихівського району.

21 вересня Дмитро Левик залишив петицію, у якій просить відновити курсування автобуса за маршрутом №35. Станом на 26 вересня петицію підписали 36 осіб з 500 необхідних. У петиції автор не пояснив необхідність її підтримки.

Зазначимо, що транспорт має рухатися за таким маршрутом: вул. Польова – вул. Пластова – вул. Ковельська – вул. Новознесенська – вул. Б. Хмельницького – вул. Липинського – просп. Чорновола – вул. Торгова – вул. Гонти – пл. Данила Галицького – вул. Підвальна – вул. Винниченка – вул. Франка – вул. Шота Руставелі – вул. Стрийська – вул. Хуторівка – просп. Червоної Калини – вул. Сихівська – вул. Кавалерідзе – вул. Коломийська – вул. Трильовського.

Іншу петицію зареєструвала 18 вересня Наталія Собко. Вона просить запустити великогабаритний громадський транспорт напрямком: ТЦ «Іскра» – ТЦ «Три слони».

«У зв’язку з купівлею м. Львовом великогабаритний автобусів просимо розглянути можливість введення додаткового маршруту з Сихова ( а саме: від ТЦ «Іскра» до Метро-кільцева дорога або навіть до ТЦ «Три слони»). Через перевантаженість автобуса № 14 водії взагалі не зупиняються на частині зупинок, особливо нереально сісти на автобус у час ПІК та на вихідні на ділянці ТЦ «Іскра» – Ринок «Шувар», — йдеться у петиції.

Наразі під петицією є тільки один підпис.