Фото: Сихів Медіа

Сихівчанин зареєстрував петицію з вимогою реконструювати площу ім. Довженка

29 Жовтня 2018 в 17:46

29 жовтня на сайті Єдиної системи місцевих петицій сихівчанин зареєстрував петицію з вимогою провести реконструкцію площі переді Культурно-освітнім центром ім. Довженка. За кілька годин її підписали 76 людей з 500 необхідних.

Автор петиції, Андрій Рущак, пише, що 27 квітня 2018 року конкурсна комісія обрала переможця серед 17 учасників всеукраїнського конкурсу на облаштування громадського простору навпроти кінотеатру імені Довженка на Сихові. Ним став творчий колектив ініціативної «Група 109», які запропонували перетворення площі на сучасний громадський простір.

Відтак, він просить:

1) Втілити проект, який переміг у згаданому конкурсі, в максимально можливо стислі терміни.

2) Передбачити фінансування необхідних для реалізації робіт у бюджеті міста на 2019 рік.

Нагадаємо, що проект «Групи 109» передбачає облаштування фонтану, перетворення площі на свого роду амфітеатр, а простору — на доступний для людей з інвалідністю та батьків із візочками.

Однак 15 травня цього року депутати Львівської обласної ради проголосували за спорудження монумента Героям Небесної Сотні на Сихові перед кіноцентром ім. Довженка. Згідно з рішенням, у бюджеті розвитку Львівщини на цей рік мають передбачити кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації та спорудження меморіального комплексу.

Детально про ситуацію довкола облаштування площа ми писали тут.