Фото: Сихів Медіа

Особливі емоції: Як у реабілітаційному центрі «Джерело» зустріли навчальний рік

2 Вересня 2019 в 19:27

У реабілітаційному центрі «Джерело», що на Сихові, сьогодні зустріли новий навчальний рік. Тут вчаться діти та молодь з інвалідністю, тому підхід до святкування був особливим.

Із піснями, танцями та майстер-класами сьогодні вихованці реабілітаційного центру «Джерело» зустрічали новий навчальний рік. Влаштувати таке свято для діток допомогла команда «Сихів.Медіа». 

«Понад 200 дітей та молоді, після коротких канікул, повернулися для щоденних занять та реабілітації до Джерела. Вітали також і нових вихованців. Дехто з тих, хто відвідували садок-школу, відділення раннього втручання Центру, цього першого вересня пішли до садочків та стали школяриками. Пишаємось нашими випускниками і  випускницями та щасливі приймати до джерельної родини нових діточок та молодь!», — розповідає директорка реабілітаційного центру «Джерело» Зореслава Люльчак.

Із нагоди святкувань Дня знань відбулася урочиста лінійка. В теплій та дружній атмосфері вихованці слухали привітання із початком навчального року. Колектив також привітав і священик, який благословив всіх присутніх.  Потім діти танцювали, розповідали про свої заповітні мрії та відвідували майстер-класи.

 

 

Сашко – вихованець центру «Джерело», його мама Галина розповідає, що перший дзвоник хлопчик чекав із нетерпінням. Зустріти навчальний рік він прийшов у вишиванці, як і інші учні. Тут він навчатиметься всім необхідним побутовим речам: як самостійно приготувати поїсти, помити посуд та навіть як виростити овочі на грядці.

Реабілітаційний центр «Джерело» працює вже 26 років, тут дітям та молоді з інвалідністю надають реабілітаційні, соціальні та психологічні послуги.  Створили його два батька дітей з інвалідністю та волонтерки з Канади. З 1993 року центр існував за кошти благодійників, а 15 років тому, щоб залучити кошти міського бюджету, утворили комунальну установу.

До початку навчального року колектив готувався майже все літо: робили ремонт та навіть розмалювали сірий паркан навколо будівлі. «Радіємо що за час канікул вдалось частково поміняти вікна, зробити косметичні ремонти та закупити реабілітаційне обладнання», — говорить Зореслава Люльчак.

 

Натисніть на фото, щоб подивитись всю галерею.