Фото: mapio.net

Чим забруднені Сихівські водойми. Результати досліджень

8 Серпня 2019 в 13:17

Мобільна хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління»  обстежила 35 водойм у Львові. Перевищення забруднюючих речовин по одному компоненту є у водоймах Сихівського району.   Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На 34-х з 35-ти водних об’єктах, фахівці виявили перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин. Наднормативні концентрації спостерігались за такими показниками: залізо загальне, азот амонійний та аміак, фосфати, завислі речовини, сухий залишок, ХСК та БСК5.

Перевищення забруднюючих речовин лише по одному компоненту є у ставу Сихівського району на вул. Хортицька, 35 і на вул. Тернопільська, 1а.

Найбільш «забруденими» (перевищення п’яти і більше компонентів) виявились 2 водойми: Потік «Білогорський», вул. Широка (в’їзд у с. Білогорща), потік «Клепарівський», вул. Винниця, 2 (Шевченківський р-н).

«Оцінка результатів аналізів у другому кварталі 2019 року, порівняно з другим кварталом 2018 року, вказує на зменшення кількості найбільш забруднених водойм, яких було одинадцять. Перевищення гранично-допустимих концентрацій зумовлені переважно цвітінням водойм, загниванням рослинності та постійним забрудненням твердими побутовими відходами», — прокоментували в хімічній лабораторії КП «Адміністративно-технічне управління».