Фото: VolynPost

На 115 виборчому окрузі підрахували голоси: хто переміг

23 Липня 2019 в 17:32

У 115 виборчому окрузі, що охоплює Винники, Сихівський і частину Личаківського району,  перемогла кандидатка Наталія Піпа від партії «Голос». Дані оприлюднили на сайті ЦВК.

За результатами опрацьованих протоколів (100%), кандидатка «Голосу» Наталія Піпа випередила самовисуванців Юрія Михальчишина і Володимира Квурта.

 

 

Серед партій у 115 окрузі найбільшу підтримку отримала партія «Голос» ‒  28,55%, на другому місці «Європейська солідарність» ‒ 26,67%, на третьому місці «Слуга народу»  ‒ 15,86%.

 

Стати народним депутатом України у 115 окрузі Львова хотіли десять людей. З досьє на кожного кандидата можна ознайомитися тут.  Нагадаємо, що Наталія Піпа у своїй передвиборчій програмі запропонувала реформувати житлово-комунальне господарство, розробити законодавство у покращенні екологічної ситуації та боротись з незаконними забудовами у зелених зонах. Безпека, добробут та гідність людини — ключові цінності, які вона зазначила у програмі.

Кандидати вже висловили подякую своїм виборцям на Facebook-сторінках.

 

Загалом, за даними опрацювання 94,20% протоколів, партія «Слуга народу»  лідирує на парламентських виборах в Україні. Так, за «Слугу народу» проголосували 43.14 % виборців; Партію «Опозиційна платформа – За життя» підтримали 13.06%; за Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» –  8.18%; «Європейську солідарність» – 8.12%;  партію  «Голос» – 5.84%. Решта партій, за попередніми даними, не подолали прохідний 5-відсотковий бар’єр.

 

Голова ГО аналітичного інформаційного центру«Вільний голос» Олексій Роговик розповідає, що  партія «Слуга народу» вперше в історії країни має можливість сформувати монобільшість.

Як повідомляє громадський рух «Чесно», державне фінансування з 2020 року отримають партії, які долають бар’єр у 5%, і потрапляють у парламент, а також і ті, які не потрапляють до парламенту, але наберуть 2%. Протягом 2016-2018 років політичні партії отримали з держбюджету понад 1,1 мільярда гривень.  Ще 565 мільйонів держфінансування НАЗК розподілить між ними цього року.