Фото: Сихів.Медіа

Битва за Сихів. Що потрібно знати про кандидатів від 115 округу

19 Липня 2019 в 18:07

21 липня — позачергові вибори народних депутатів. У 115 виборчому окрузі, до якого входять Сихівський, частина Личаківського району Львова та місто Винники, зареєстровано десять кандидатів до Верховної Ради. П’ять балотуються за підтримки партій, п’ять – самовисуванці. Для того, аби у цю неділю зробити виважений вибір, пропонуємо ще раз ознайомитись з кандидатами та прочитати стисло про їхні програмами.

Хто хоче бути нардепом від нашого 115 округу.

 

ЗІБРАН АНДРІЙ ІГОРОВИЧ
Самовисуванець

 

Народився у 1983 року в місті Львові. Працює директором ТОВ «Львівська вода», голова політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Народні герої». Раніше до парламенту не балотувався. Має особисту сторінку у Facebook, яку веде активно. На ній пише про свої цінності, духовний розвиток, віру тощо. Після реєстрації у нардепи створив ще одну офіційну, як кандидата.

Андрій Зібран у своїй програмі пропонує скасувати депутатську недоторканність, обрати нових суддів та прокурорів. Також кандидат планує повернути окуповані території та посилити інформаційну війну проти Росії. Обіцяє працювати над безкоштовною освітою, збільшенням пенсії, доступним житлом. Також Андрій Зібран пропонує розподіляти прибуток від використання надр між усіма громадянами.

Повну передвиборчу програму можна переглянути тут.

КВУРТ ВОЛОДИМИР ЛЕОНІДОВИЧ
Самовисуванець

 

Народився у 1967 року в селі Мовчанівка Рокитнянського району Київської області. Винниківський міський голова, колишній секретар Львівської міської ради.  Балотувався до Верховної Ради від блоку «Наша Україна — Народна Самооборона» у 2007 році. Має сторінку у Facebook, яку веде з 2015 року.

Кандидат  у 2018 році задекларував земельну ділянку і квартиру у Львові. Його дружина в декларації вказала  дві земельні ділянки у Львові та у Винниках, квартиру у Львові та два будинки. 

Володимир Квурт обіцяє направити свої сили на розвиток економіки, будівництво нових підприємств, створення нових робочих місць та розвиток IT технологій. Вступ до НАТО та ЄС – пріоритетний зовнішньополітичний напрямок. Основна мета кандидата — успішний розвиток регіонів та  продовження реформи децентралізації.

Повну передвиборчу програму можна переглянути тут.

МИХАЛЬЧИШИН ЮРІЙ АДРІЯНОВИЧ
Самовисуванець

 

 

Народився у 1982 року в місті Львові. Михальчишин Юрій — офіцер групи комплектування окремого загону спеціального призначення «Азов». Був депутатом парламенту від львівського округу №118 у 2012 – 2014 роках.

На сайті НАЗК є декларації кандидата лише за 2011-2013 роки, тоді він декларував 244 тис. грн зарплати, 17 тис. грн на рахунку в банку, і квартиру площею 85 кв. м.  Має особисту сторінку у Facebook, а також після реєстрації у нардепи створив офіційну.

Кандидат ставить за мету створення Європейської єдності — Балто-Чорноморського Союзу, працюватиме у напрямку, аби визнати Російську Федерацію державою-агресором на дипломатичному рівні. Пропонує розробити план повернення Криму і Донбасу. У програмі є такі ідеї, як вільне володіння зброєю та відновлення ядерного потенціалу.

Повну передвиборчу програму можна переглянути тут.

МОСКАЛЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 
Об’єднання “Самопоміч”

Народився у 1987 року в місті Львові. Працює заступником міського голови з питань розвитку. Раніше до парламенту не балотувався.

У декларації Андрії Москаленко у 2018 році вказав, що він – співвласник двох квартир у Львові. Має особисту сторінку у Facebook, яку веде активно, а після реєстрації створив ще одну офіційну, як кандидата. На них з’являється інформація про передвиборчі зустрічі, відеоролики.

У своїй програмі кандидат пропонує розвиток освіти, транспорту, дозвілля для молоді та дітей. Обіцяє підтримувати ОСББ, розвивати малий бізнес та впроваджувати екологічні ініціативи.

Повну передвиборчу програму можна переглянути тут.

ПІПА НАТАЛІЯ РОМАНІВНА
«Голос»

 

Народилася у 1983 року в місті Львові. Активістка, голова громадської організації «Кращий Сихів». Була членкинею Української Галицької партії. У 2015 році балотувалась у мажоритарному окрузі на Сихові до Львівської обласної та міської рад, але безуспішно. На особистій сторінці Наталія Піпа розповідає про свою діяльність, також є офіційна сторінка, як кандидата.

У передвиборчій програмі кандидатка пропонує реформувати житлово-комунальне господарство, розробляти законодавство у покращенні екологічної ситуації та боротьба з незаконними забудовами у зелених зонах. Безпека, добробут та гідність людини — ключові цінності, які зазначена у програмі.

Повну передвиборчу програму можна переглянути тут.

РАБЕШКО БОГДАН РУСЛАНОВИЧ
 «Батьківщина»

 

Народився у 1979 року в місті Дубровиця Рівненської області. Працює директором ТОВ «Західна Україна», заступник директора МПП ВКФ «Руслан». Зареєстрований як фізична особа – підприємець, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Раніше до парламенту не балотувався. Має особисту сторінку у Facebook, на якій публікує інформацію про зустрічі з виборцями.

Кандидат запевняє, що працюватиме на потреби мешканців міста Львова: залучення інвестицій, збереження історико-культурної спадщини Львова, вирішення проблем виборців у законодавчому порядку. Водночас цінностями кандидата є розвиток і зміцнення української держави.

Повну передвиборчу програму можна переглянути тут.

ХМІЛЬ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ
Самовисуванець

 

Народився у 1973 року в селі Брюховичі Перемишлянського району Львівської області. Чинний народний депутат України, обраний за списком «Народного фронту» у 2014 році. У 2012 році він балотувався він округу №115 від партії «Батьківщина».

У 2018 році дружина кандидата задекларувала земельну ділянку у Зубрі площею 1900 кв.м., будинок у Зубрі. Михайло Хміль вказав земельну ділянку площею 900 кв.м. у курортному селі Тухля Сколівського району. Його дочка Марта має два офісних приміщення у Львові. Кандидат веде особисту сторінку у Facebook, а також офіційну, створену після реєстрації.

Михайло Хміль декларує підтримку розвитку  курсу України на вступ в ЄС і НАТО. Обіцяє працювати на захист основного закону — Конституції. Підтримувати реформування освіти, медицини, втілювати реформу податкової системи, розвивати середній бізнес, інфраструктуру, створювати «цивілізований ринок землі» та залучати приватні інвестиції.

Повну передвиборчу програму можна переглянути тут.

ШУБКА КАТЕРИНА ПАВЛІВНА
«Слуга народу»

Народилася у 1985 року в місті Кяхта, Республіка Бурятія. Адвокатка у адвокатському об’єднанні «Вест Партнерс». До Верховної Ради раніше не балотувалась. На особистій сторінці ділиться дописами та записує відеозвернення, на офіційній сторінці, як кандидатка пише про зустрічі з мешканцями.

Головна мета команди — змінити стару систему влади. Акцентує увагу на очищенні прокуратури, антикорупційних органів та, ліквідації непотрібних державних органів влади. Для свого округу кандидатка планує працювати над забезпечення мешканців робочими місцями. Сприятиме покращенню транспортного сполучення з містом Винники. Добиватиметься впровадження програм із запобігання дитячого алкоголізму, розвивати шкільні заклади та модернізовувати житловий фонд.  

Повну передвиборчу програму можна переглянути тут.

ЯНКОВИЧ НАЗАР ЮРІЙОВИЧ
 «Патріот»

 

Народився у 1989 року в місті Львові. Тимчасово не працює та балотується до парламенту вперше. Має особисту сторінку у фейсбуку, на якій часто перепощує дописи, в яких підтримують діяльність П.Порошенка та критикують політику В.Зеленського.

Принцип, який розділяє кандидат —  «людиноцентризм» має визначати сенс існування держави. Кандидат пропонує рівний доступ громадян до національних багатств. Акцентує увагу на довірі, відповідальності, честі, європейських цінностях та ролі громад.

Повну передвиборчу програму можна переглянути тут.