Фото: Львівська філармонія

Оркестр LUMOS Orchestra запрошує на вечір різдвяних саундтреків

23 Грудня 2020 в 13:26

4 січня, о 19:00, львів’ян запрошують у Львівську філармонію на вечір різдвяних саундтреків “The Sounds of Christmas” від симфонічного оркестру LUMOS Orchestra.

The Sounds of Christmas – концерт, на якому можна поринути у святкову пригоду, небачені світи та неймовірні історії. Твори виконають музиканти та солісти у чарівних зимових образах. Звучатимуть улюблені різдвяні композиції у казковій атмосфері.

Солісти – Марта Говдиш, Мар’яна Браташ, Анна Васильченко, диригент – Назар Кулиняк. Музика зі стрічок «Сам удома», «Різдвяна історія», «Гаррі Поттер», «Полярний експрес», «Едвард руки-ножиці», «Чарлі та шоколадна фабрика», «Крижане серце», «Жах перед Різдвом», «Нарнія», «Золотий компас», «Клаус», «Ґрінч», «Доктор Хто», «Красуня та чудовисько» та інші композиції у найкращій добірці різдвяних пісенних треків.

LUMOS Orchestra – справжні чарівники та метри саундтрекової музики.

У 2020 році оркестр святкував своє 10-річчя і за чималий творчий шлях вже має чудові здобутки: близько 700 різноманітних саундтреків у репертуарі, сценічні та творчі кліпи і записи, великі тематичні концерти по “Володарю Перснів”, “Гаррі Поттеру” “Зоряним Війнам”, “Доктору Хто”, мультфільмам студії Disney, відеоіграм.

Також колектив гастролює за кордоном і навіть виступав перед видатними голлівудськими акторами та розробниками ігор. Кожен проект колективу це завжди більше, ніж просто концертний захід.

LUMOS Orchestra створює сюжетні видовища, поєднані тематичними історіями, інтерактивні івенти для слухачів, що завжди збирають повні зали шанувальників та залишають по собі неймовірні емоції та враження.

Квитки можна замовити тут: тут