Партнерський матеріал

Олег Скрипка проведе авторський вечір на Сихові

22 Листопада 2018 в 15:32

25 листопада 2018 року о 19:00 Олег Скрипка виступить у Центрі Довженка для львівян та гостей міста з авторською програмою.

Фронтмен легендарного гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка проведе свій авторський вечір у місті Лева.

За словами виконавця, цього разу він прагне дещо відійти від стандартної форми проведення концерту.

«Зустрічі артиста зі слухачами є надзвичайно популярними в Європі! Такі заходи я й сам розпочинав ще за часів мешкання у Парижі. Мені вкрай цікаво спілкуватися зі слухачем, творити по-домашньому затишну, комфортну атмосферу, яка буває тільки у колі друзів!» — каже Олег Скрипка.

Співак запевняє: «Такого дійства ви давно не бачили!» Діалог, перфоманс, несподівані імпровізації, які, безумовно, супроводжуватимуться улюбленими всім піснями під акомпанемент самого ж виконавця на баяні та гітарі. Цей вечір обов’язково запам’ятається як тонким поціновувачам творчого доробку легендарних «Воплів», так і тим, хто захоче познайомитися ближче із особистістю невгамовного керманича “ВВ”.

«Запитання, частіше, передаватимуться мені у формі записок, або напряму із залу, як буде зручно. І найголовніше – жодної цензури на питання! Питати можна все. Відповідатиму максимально чесно, головне — максимальне включення аудиторії. Приходьте на вечір у клуб! Буду вельми радий зустрічі із вами!» — закликає співак.

Подія відбудеться у Культурно-освітньому центрі ім. Довженка 25 листопада. Початок о 19:00.