Фото: Сихів Медіа

Oleg Novosad презентує нову композицію «Power On»

19 Вересня 2020 в 13:17

Oleg Novosad створив композицію “Power on”, яку готовий презентувати в Україні і поза її межами. Її вокалістом став фіналіст «Голосу країни» Назар Яцишин (NAZAR YA.). Для запису вокалу та фіналізації “Power On” команда артиста вирішила працювати з FOXXSTUDIOS та саунд-продюсером Вадимом Лисицею.

“Ідея пісні «Power On» з’явилась миттєво і я знав, що це має бути щось інше, треба експериментувати. І  зрозумів, що хочу аби в наступній  композиції зазвучав чоловічий голос. Нам часто кажуть, що ми чогось не зможемо, що ми слабкі, намагаються нас приземлити, але кожна людина на Землі народжена, щоб літати настільки високо, наскільки вона хоче та може сама. І зазвичай, в самому кінці ці ж таки люди кажуть: “Як класно він чи вона літав, яка ж це була заряджена особистість і як вона мене надихає!”, – розповідає діджей.

Артист рекомендує, коли будете слухати “Power On” в авто – відчиніть вікно, висуньте руку та увімкніть гучно музику, відпустіть думки й летіть душею. А якщо у вас немає авто –  біжіть на зустріч сонцю так швидко як тільки можете!

“Коли Олег запропонував мені записати спільний трек я одразу погодився і почувши трек «Power on» переконався, що не помилився. Перш за все мене вразили слова пісні, тому що я є прихильником мотиваційних пісень з особливим змістом. Я вважаю, що кожна пісня повинна нести якусь думку, особливий меседж в суспільство, та бути чимось більше ніж просто якісне  звучання.  Мене надихнула оперативна та якісна робота Олега, з ним робота справді втілюється у творчість.  В нашому тандемі ми знайшли багато спільного та надихнули один одного на подальшу творчість. Сподіваюся слухач відчує цю особливу  енергетику та достойно оцінить наше творіння”, – каже Назар Яцишин.

Композиція “Power On” дає старт новому альбому, в якому буде від 7 до 10 треків. Кожна колаборація буде з іншим артистом, а, можливо, і з кількома одразу.

Композицію можна прослухати тут: https://youtu.be/9rVotpl4m-M

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День відкритих дверей у STARKIDS SCHOOL