У Львові обговорюватимуть проблеми насильства в умовах війни й мілітаризації

Опубліковано:

 

20 і 21 квітня у Львові обговорюватимуть, як зменшити рівень насильства в суспільстві в умовах війни і мілітаризації. Проект «(не) на часі» реалізовує ГО «Феміністична майстерня» та ініціатива FemSolution.

У рамках проекту «(не) на часі» відбудеться три публічних події.

На презентації «Мотивація до участі у збройному конфлікті на Сході України» 20 квітня о 12:00 соціологиня Ганна Манойленко представить результати дворічного дослідження щодо того, що спонукає людей з України та інших країн брати участь у збройному конфлікті на Донбасі на стороні України. Під час презентації учасники (-ці) обговорять можливі реальні сценарії залучення та як самі респонденти (-ки) розуміють свою мотивацію до військової служби.

Продовжить програму читання та обговорення статті «Від насильства над тілами до корпусу права» 21 квітня о 12:00. Подія має назву «Від дуелей до судових вироків: куди зникло насильство і де воно з’явилося». Учасникам та учасницям запропонують прослідкувати, як фізичне насильство між чоловічими тілами (дуель) заміщується процедурою законного вирішення конфліктів. Та чи сприяє така трансформація зменшенню рівня насилля загалом.

Завершить публічну програму панельна дискусія «Війна і мир» 21 квітня о 14:00. Виступатимуть спеціалістки, які працюють з наслідками конфлікту на Сході та осмислюють війну з теоретичного боку: Ніна Потарська з «Міжнародної ліги жінок за мир і свободу», Марта Гавришко з Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України й Анна Лиско зі Львівського центру медіації. Під час дискусії обговорюватимуть шляхи зменшення насилля в суспільстві, а також розглядатимуть питання війни й миру на концептуальному рівні.

Під час заходу працюватиме няня для тих, хто бажає прийти з дітьми.

Місце проведення: вул. Богомольця, 6, конференц-зал. Вхід вільний.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ