Партнерська публікація

На Сихові співатиме Наталка Карпа

11 Жовтня 2018 в 18:28

14 жовтня о 19:00 в кінопалаці ім. Довженка популярна українська співачка, заслужена артистка України – Наталка Карпа дасть сольний концерт у рамках презентації альбому «Сонцезалежна».

Наталка Карпа не припиняє дивувати шанувальників музичними сюрпризами. Протягом останніх 3-х років співачка випускає хіт за хітом, чим викликає велику зацікавленість меломанів до кожної наступної прем’єри. А найбільшим сюрпризом став альбом, який отримав назву «Сонцезалежна».

Офіційна прем’єра Long Play відбулася наприкінці липня. Вже за лічені дні мешканці та гості чудового міста Лева матимуть змогу почути улюблені та абсолютно нові композиції Сонцезалежної наживо та насолодитися сонячною, літньою атмосферою серед похмурої, прохолодної осені.

«Плюс один», «Вірна», «Літо-Літо», «Сонцезалежна» та запальні новинки цього року: «@Хіт» та «Ти мій тип» прозвучать для вас у цей вечір. І це лише початок!

День та місце обрані не просто так. Саме до свята Покрови та Дня захисника України Наталка Карпа, в черговий раз, підтримає всіх воїнів та їх родини, виконавши пісню «Матерям»…

Квитки на концерт можна придбати тут.