Фото: Андрій Боберський 

На Сихові знову перерізали кабелі інтернет-провайдерам

29 Травня 2020 в 17:11

Сьогодні, 29 травня на Сихові зловмисники вкотре перерізали кабелі чотирьох з п’яти Інтернет-провайдерів в багатоповерхівці. Про це повідомив наш підписник Назар Третяк в приватні повідомлення Сихів.Медіа.

Ми зв’язались з керівником провайдера “Копійка” Андрієм Боберським, який розповів нам, що сьогодні на вул. Кавалерідзе, 8 їм перерізали кабелі, відбувається це вже вдруге за короткий проміжок часу. Андрій з колегами  довго намагались спіймати  зловмисника, проте лише сьогодні їм це вдалось. Це представники одного відомого провайдера з якими компанія укладає договори, а вони працюють з новими користувачами.

На місце подій прибула поліція та слідчо-оперативна група Сихівського району. Подібне шкідництво карається КК України, адже це пошкодження комунікаційної мережі і за це передбачена кримінальна відповідальність. Сьогодні кабелі перерізали не лише провайдеру “Копійка”, а також “Комітех”, “Ексінет” і “Медіамакс”.

“Іншим провайдерам протягом останніх двох місяців то 5, то 7 разів вже різали, проте у нас нема доказів, що це представники цієї ж компанії,” – додав Андрій Боберський.

Натисніть на фото, щоб переглянути галерею:

 

 

Також на місце приїхали інші провайдери, яким перерізали кабелі на вул. Кавалерідзе, 8. Як розповів нам Андрій Боберський він і представники інших інтернет-провайдерів хочуть подати заяви у Сихівський відділок стосовно цього та попередніх інцидентів. Можливо, це буде і колективна заява, наразі невідомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДБР розслідує справу затриманої слідчої, яка продавала особисті дані львів’ян.