Фото: Нацполіція Львова

На Сихові викрили підпільний алкогольний цех

30 Грудня 2019 в 13:15

У пятницю, 27 грудня правоохоронці Львова викрили підіпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю. Коньяк та горілку під маркою відомих брендів виготовляли на вулиці Хуторівка в автогаражному кооперативі. Про це повідомили у пресслужбі поліції Львова. 

Під час обшуку в одному з гаражів у Сихівському районі Львова, правоохоронці викрили підпільний алкогольний цех і вилучили 1100 літрів рідини із різким запахом спирту у бочках та каністрах, а також велику кількість готової “продукції” – 460 пляшок фальсифікованої горілки, 252 пляшки з рідиною бурого кольору, які імітували коньячні напої різних відомих алкогольних брендів та 1200 підроблених акцизних марок України. Також поліція конфіскувала обладнання за допомогою якого підробляли алкоголь. 

Усі вилучені рідини відправили на експертизу. А за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) КК України. Що передбачає від трьох до семи років позбавлення волі.