Фото організаторів

На Сихові стартує проєкт «Відповідальний пішохід»

14 Листопада 2019 в 13:05

В суботу, 16 листопада на Сихові пройде акція «Відповідальний пішохід», мета якої привернути увагу пішоходів до дотримання елементарних правил безпеки під час переходу проїзної частини.

Активісти Благодійного фонду «Там, де живе надія» разом з волонтерами в суботу влаштують акцію «Відповідальний пішохід».

На тротуарах перед пішохідними переходами за допомогою трафаретів вони нанесуть попереджувальні написи: «Візьми дитину за руку», «Зніми навушники», «Сховай телефон», «Злізь з велосипеда» «Подивись ліворуч», щоб акцентувати увагу пішоходів на русі транспорту та закликати їх бути уважними на дорозі.

«Ми запускаємо проєкт «Відповідальний пішохід» для того, щоб покращити культуру поведінки на дорогах. Такими діями сподіваємось зменшити рівень травматизму на дорогах Львова і зокрема на Сихові», — розповів організатор проєкту Сергій Канюка.

Такий захід активісти планують проводити щороку. Цієї суботи нанесуть написи на дорогах в районі Верхнього Шувару, Іскри та Санта-Барбари. Долучитись до акції може кожен охочий. «Із собою потрібно мати робочий одяг і хороший настрій! Зробимо разом добру справу!», — додає Сергій Канюка.

 Місце зустрічі: парковка біля ТЦ «Вікторія Гарденс», 8.00. Якщо у вас виникнуть питання, ви можете зателефонувати організаторам: Павло Канюга, тел.: +380678000057; Володимир Брездун , тел: +380 (68) 989 44 03; Сергій Канюка, тел.:  +380 (93) 864 26 21.