Фото: Сихів Медіа

Сьогодні покажуть мультфільм «Острів собак» просто неба

6 Серпня 2019 в 15:42

Команда «Сихів.Медіа» запрошує на перегляд фільму просто неба. Захід відбудеться вже сьогодні, 6 серпня, о 21.00 біля 93 школи. Глядачів запрошують на перегляд мультфільму «Острів собак».  

Про фільм. Дія фільму відбувається в Японії в недалекому майбутньому. Головний герой — 12-річний Атарі Кобаяші, підопічний корумпованого мера міста Мегасакі, з відома якого в місті починається масове відловлювання собак — безпритульних і домашніх. Тварин відправляють на острів-звалище, куди вже багато років вивозять відходи людської цивілізації. Хлопчик, виявивши пропажу свого пса Спотса, сідає на міні-супер-джет і летить на допомогу чотирилапому другу. Тим часом на острові назріває змова собак-засланців. Хлопчик і собача зграя починають епічну подорож, яка вирішить долю майбутнього всієї префектури.

 

 

Вхід на подію вільний. Для Вашого комфорту беріть з собою м’які сидіння та каремати. Також ви зможете  придбати  тематичні футболки про Сихів. Окрім цього будемо збирати використані батарейки — які потім передамо на утилізацію. На минулому показі фільму, наш маленький сихівчанин приніс всі використані батарейки з дому. Долучайтесь і ви!