Фото: Сихів Медіа

На Сихові до Дня захисту дітей провели свято для дітей з багатодітних сімей

1 Червня 2020 в 17:13

Сьогодні, 1 червня до Міжнародного дня дитини ГО Сихів.Медіа разом з Сихівським райвідділом поліції організували свято для дітей з багатодітних родин нашого району.

Святкування розпочалось о 13:00 год в ресторані “Оазис” за адресою пр. Червоної Калини, 35. Для діток з багатодітних сімей організатори підготували багато приємних сюрпризів. Зокрема, було запрошено аніматорів, які дарували дітям радісні емоції та сміх, а також усіх частували смаколиками та дарували дітям корисні подарунки.

Натисніть на фото, щоб переглянути галерею.

 

“Сихів.Медіа разом з іншими активістами нашого району опікувались багатодітними сім’ями під час карантину. За цей період ми зрозуміли багато потреб та проблем таких родин. Адже основними і найчисельнішими їх членами є саме діти, які потребують уваги, опіки та захисту. І, власне, сьогодні ми спільно з поліцією Сихівського району вирішили влаштувати свято для цих дітей. Щоб вони відчули, що дитинство — це також щаслива і безтурботна пора, поки про них дбають дорослі!” – розповів голова ГО Сихів.Медіа та координатор ініціативи “ДіємоРазом”, Тарас Репицький.

За надані подарунки відділ поліції дякує Гуртовому ринку “Шувар” та торговій мережі “Монако”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні сьогодні відзначають День захисту дитини.