Фото: Сихів Медіа

На Львівщині карантин продовжили до 5 червня

1 Червня 2020 в 15:42

Сьогодні, 1 червня Львівська обласна держадміністрація продовжила карантин на Львівщині до 5 червня. Про це повідомили на сайті ЛОДА.

Рішення про продовження карантинних обмежень прийняли сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії ТЕБ і НС. Причиною такого рішення є зростання кількості госпіталізованих пацієнтів у зв’язку з коронавірусної інфекцією протягом останніх 7 днів.

“Попри високу кількість звернень і стабільно високі цифри госпіталізованих хворих протягом останніх 2-ох тижнів, ми маємо заповненість ліжок – 22 %, а кількість проведених ПЛР тестувань на 100 тис. населення – 97. Однак загальний показник інцидентності 13,5 (по м. Львову 27,3, по області 7,5) не дозволяє нам пом’якшувати карантинні заходи у Львівській області. Тобто, саме ситуація у Львові вплинула на рішення про продовження карантинних заходів”, – повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

За постановою Кабміну послаблення карантину в областях можливе лише за дотримання трьох критерії. Тоді як Львівщина попадає під послаблення лише по двох. По критерію інцидентності область не проходить норми, за якою можна пом’якшувати карантин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Всередині червня у Львові розпочнуть гідравлічні випробування.