Фото: AndrewLozovyi

На “Арені Львів” відбудеться бізнес-форум для жінок

15 Вересня 2021 в 12:03

18 вересня на “Арені Львів” відбудеться SUPERWOMAN Forum. Це унікальний захід, де успішні бізнес леді, бізнес-тренерки, ТОП-менеджерки та  представниці різних професій діляться досвідом підприємництва, розповідають про кар’єрний і особистий ріст та створюють нові надихаючі ідеї.

SUPERWOMAN Forum у Львові відбудеться вчетверте. На заході буде 450 учасників, яких чекатимуть відверті  розповіді 16 успішних спікерів в сфері бізнесу, підприємництва, психології, дизайну, журналістики тощо.

Головна мета цього форуму допомагати жінкам рухатись до своєї мрії, досягати цілі та реалізовувати соціальні та бізнес проекти. Більшість спікерів SUPERWOMAN – жінки, які поділяться історіями створення бізнесу з нуля, кардинальною зміною сфери діяльності, поєднання кар’єри та материнства.

Цей форум це є натхнення та мотивація для жінок. Кожен спікер є індивідуальний та успішний в своїй галузі. Кожен розказує про свою історію, не лише про досягнення, а і про невдачі. Ніхто вам на форумі не скаже як саме конкретно потрібно діяти, бо в кожного свій індивідуальний шлях. Тут більше про мотивацію, про те, що би ви не вирішили зробити, все буде сприяти, щоб у вас все вийшло”, – коментує представниця SUPERWOMAN Forum.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчани можуть написати листа політв’язням