Мешканці Сихова скаржаться на санітарну обрізку гілок

12 Квітня 2018 в 17:00

Навесні дерева у місті традиційно обрізають. За насадження на вулицях, у дворах та  на прибудинкових територіях відповідальні районні адміністрації. Однак львів’яни б’ють на сполох – дерева калічать.

Так, сьогодні на вул. Тернопільській, 13 комунальники обрізали гілки дерев.  Місцеві мешканці бояться, що літом залишаться без озеленення.

“Кожного року таке відбувається, принаймні на моїй вулиці. Як тільки ми починаємо радіти весні та пробудженню природи – дерева обрізають. Насправді прикро, що ні виконавці, ні ті, хто віддають розпорядження, не думають що роблять і як”, – розповідає мешканець вул. Тернопільської Віктор Петров.

У Сихівській райадміністрації зазначають, що на Тернопільській проводять санітарну обрізку одинадцяти дерев.

“На даний момент там обрізаються сухі гілки та ті, які нависають над пішохідгою доріжкою і є небезпечні, та уражені омелою гілки. Інших гілок там не обрізають”, – розповів у коментарі “Сихів Медіа” заступник голови Сихівської райадміністрації Володимир Івасюк.

Однак, львів’янин Павло Голубець, який активно долучається до висадки дерев у місті та на Сихові зокрема, стверджує: знищують здорове гілля, яке вже позеленіло.

“У цих дерев розпочався період вегетації: у них вже розпустилися листки. І зараз це робити недоцільно. Якби підрізалися сухі гілки, то ніхто нічого б не говорив”, – зауважив Павло.

Загалом на Сихові зрізали 37 аварійних та сухостійних дерев. Санітарну обрізку провели на семи вулицях.