Фото: Четверта Студія

Мерія назвала найбільш проблемні сихівські перехрестя

6 Квітня 2021 в 15:11

Перелік проблемних перехресть міста назвали в управлінні транспорту ЛМР, найближчим часом на них планується змінити організацію руху. З 10-ти львівських розв’язок, де найчастіше відбувається ДТП та затори, 2-а знаходяться в Сихівському районі.

Керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів розповів, що частина обраних перехресть потребує відносно недорогих рішень – зміну розмітки, встановлення знаків або встановлення світлофорів. Проте, решта розв’язок потребує реконструкції та зміни принципу руху автомобілів.

На розв’язці Червоної Калини – Стуса – Липова Алея ДТП трапляються ледь не щомісяця. Аварійні ситуації найчастіше трапляються через те, що авто розганяються на спуску з просп. Червоної Калини, а на виїзді на вул. Стуса зіштовхуються з іншими автівками. На перехресті планують облаштувати світлофор на пішохідному переході та змінити організацію руху. Це зроблять, аби убезпечити виїзд з вул. Липової Алеї і розворот на вул. Стуса.

Перехрестя Зелена – Зубрівська має ускладнені ліві повороти та сповільнює рух вул. Зеленою. На цій розв’язці планують встановити світлофор і нанести нову розмітку.

Також управління транспорту та урбаністики ЛМР назвало ще шість транспортних розв’язок, які вже спроєктовані та потребують фінансування для реалізації. Серед них 2-і розв’язки знаходяться в Сихівському районі.

За словами Ореста Олесківа, кільце Зелена – Пасічна є проблемним через нерівномірний розподіл потоків, який утворює «пляшкове горло» на вул. Зеленій у напрямку виїзду з міста. Цьогоріч місто планує замовити ПКД, а реалізувати проєкт в 2022-му році. Також з сихівських перехресть в переліку є Сихівська – Зелена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автобусів на маршрутах №37 і 47А стало більше.