Фото: Vgorode.ua

 

Львів’ян запрошують на загальноміське водосвяття на площі Ринок

16 Січня 2020 в 14:41

В суботу, 19 січня, на площі Ринок у Львові відбудеться загальноміське освячення води з нагоди Богоявлення. Участь у ньому візьмуть духівники усіх християнських конфесій міста. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

О 13:00 на площі Ринок лунатимуть колядки від львівських хорів, а о 13:30 відбудеться загальноміський екуменічний молебень та освячення води. Чин освячення води очолить Високопреосвященний владика Димитрій (Рудюк), Митрополит Львівський і Сокальський Православної Церкви України.

«У молитві варто єднатися не лише цього дня. У ній варто єднатися й у інші значні свята, тому що Христос — один, і загальне Богослужіння чи освячення води є тим моментом, до якого жителі нашого міста долучаються спільно і чисельно, і це дуже подобається львівській громаді. Ця традиція загальноміського водосвяття започаткована у Львові, а згодом поширилася й на інші міста», — розповів владика Макарій.

Після освячення води усі охочі зможуть взяти її додому зі спеціального резервуару.

«Перед тим, як освятити, фахівці проведуть лабораторні дослідження цієї джерельної води, тож вона буде якісною», – запевняє Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР.