Фото: Львівський театр ляльок

Львівський театр ляльок проведе на Сихові виставу просто неба

15 Травня 2020 в 15:02

У неділю, 17 травня, у Сихівському районі відбудеться показ вистави просто неба. Мобільний спектакль влаштовують Інститут стратегії культури та Львівський театр ляльок.

У неділю на вул.Чукаріна, 24-26, о 16:00 год відбудеться показ вистави просто неба. «Театр іде до тебе» – спільний проєкт Інституту стратегії культури (ІСК) і Театру ляльок, що реалізовується в межах програми «Львів 2020: Фокус на культуру».

«Спектакль відбуватиметься у дворах будинків, і маленьким (як і великим) глядачам не треба виходити на вулицю: вони зможуть бачити постановку зі своїх вікон. Покладаємось на відповідальність та розуміння кожного і просимо не скупчуватись», — розповіли організатори. 

Спектакль відбуватиметься на розкладній сцені у дворах будинків, які добре оглядаються з вікон і балконів. Тож глядачам не треба буде виходити на вулицю: вони зможуть бачити виставу, виглядаючи з вікон власного помешкання. Постановку адаптували під специфічний формат: скоротили тривалість, використають найбільші за розміром ляльки й декорації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чілдрен Кінофест цього року відбудеться онлайн.