Фото: Яндекс

Львівські поліклініки та амбулаторії відновили роботу в штатному режимі

18 Травня 2020 в 17:11

Сьогодні, 18 травня поліклініки та амбулаторії Львова відновлюють роботу у штатному режимі. Про це повідомили на сайті ЛМР.

Є ряд чітких правил, за якими працюватимуть ці заклади. Пацієнти, які приходять в поліклініку, обов’язково мають бути в масці і їм безконтактно вимірюватимуть температуру тіла. Між прийомами на візит передбачено 10-хвилинний інтервал, для того, щоб провітрити приміщення і продезінфікувати поверхні.

«Звертаємося до всіх мешканців бути свідомими і відповідальними, за відсутності гострої потреби — залишатись вдома і контактувати зі своїм лікарем дистанційно. А якщо прийшли в поліклініку чи амбулаторію — обов’язково дотримуватись усіх карантинних обмежень і заходів безпеки. Бо лише так зможемо уберегти себе і своїх рідних», — зазначив Володимир Зуб, начальник міського управління охорони здоров’я.

Протокол діяльності поліклінік та амбулаторій:

  • Лікар попередньо телефонує до записаного пацієнта, аби з’ясувати інформацію про його стан та епіданамнез для розведення потоків хворих.
  • Консультації телефоном для пацієнтів, особливо вагітних та дітей першого року життя; за необхідності — планові огляди вдома.
  • Між записом пацієнтів — 10-хвилинний інтервал; за цей час — провітрювання приміщень та дезінфекція поверхонь.
  • Вхід для пацієнта — лише в масці, після безконтактного вимірювання температури та опитування щодо епіданамнезу та причини візиту.
  • Після термометрії, пацієнтів із підвищеною температурою скеровують в окремий кабінет.
  • Кабінет для прийому пацієнтів із підвищеною температурою працює в 2 зміни з 30-хвилинною перервою для вологого прибирання (2−3 рази за зміну), провітрювання й ультрафіолетового опромінення.
  • За сприятливих погодних умов пацієнтам рекомендують очікувати на вулиці.
  • Лікарі планують графіки щеплень, забезпечують окремі маршрути пересування та визначають окремі години прийому для таких пацієнтів; бактерицидне опромінення кабінетів щеплень після кожного пацієнта.
  • Проведення щеплень поєднують із плановими оглядами дітей або ж одночасним введенням інших вакцин, згідно з календарем щеплень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львівських ЦНАПах облаштують захист для адміністраторів за 188 тисяч гривень.