Фото: Сихів Медіа

Львів відзначає 250-річчя великого Бетховена

16 Грудня 2020 в 16:58

16, 17 та 18 грудня у Львівській національній опері відбудуться три події, які присвячені композитору. А народився визначний музикант саме сьогодні.

Перший концерт тріади «BEETHOVEN & TRIO» об’єднає трьох відомих українських виконавців: Назарія Пилатюка (скрипка), Артема Полуденного (віолончель) та Романа Лопатинського (фортепіано). У їх виконанні прозвучить камерна музика Бетховена: Соната для віолончелі і фортепіано №4, Романс для скрипки і фортепіано №2 та Фортепіанне тріо №1.

17 грудня у концертній програмі «BEETHOVEN & 250» на гостей очікує Септет Мі-бемоль мажор та Третя «Героїчна» симфонія Бетховена. твори виконають відомі львівські музиканти.

Завершить відзначення 250-річчя Бетховена концерт під назвою «BEETHOVEN & 250 & EMPEROR». У виконанні творчого тандему – піаністки Катерини Тітової, Академічного симфонічного оркестру філармонії та польського дириґента Вінсента Козловського – прозвучить знаменитий «Імператорський» фортепіанний концерт та Героїчна симфонія в оркестровому виконанні.

Початок усіх трьох подій – 19:00.

Додамо, що у 2020 році весь світ відзначає 250-річчя від дня народження музичного генія. У Львівська національна філармонія присвятила Бетховену один з найстаріших фестивалів – «Віртуози». Цьогоріч концерти фестивалю відбувалися онлайн, а їх програма цілком складалася із творів віденського маестро.

Квитки можна придбати у касі філармонії. Детальна інформація про події за посиланнями: 16 17 18