Фото: УНІАН

Львів подбав про тепло для безпритульних

25 Листопада 2020 в 12:51

Міське управління соцзахисту підготувало два пункти обігріву у місті, повідомляє Львівська міська рада. Один з них — у Львівському центрі обліку та нічного перебування безпритульних на вулиці Кирилівській, 3А. Інший — у приміщенні “Регіонального центру соціальної адаптації”, що на вул. Личаківській, 56.

Заклади прийматимуть безпритульних відразу, як тільки знизиться температура повітря. Пункт обігріву на вулиці Кирилівській, 3А працюватиме з 9.00 до 20.00 щоденно, а на Личаківській, 56 – з 9.00 до 18.00 в робочі дні, коли температура буде нижча 10 °C.

«Пункт обігріву у приміщенні Центру обліку буде забезпечений гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування. Також, за потреби, бездомні особи зможуть скористатися санітарно-гігієнічними послугами та отримати комплект одягу”, — розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

До роботи пункту на Личаківській також залучатимуть екстрені служби міста та волонтерів. Працівники Центру обліку інформують усіх безпритульних осіб, які звертаються в установу, про те, що діятимуть пункти обігріву. Водночас ЛМР просить небайдужих львів’ян повідомляти про безхатьків, які потребують допомоги за телефоном: 233 14 79 або 233 10 49. Також можна телефонувати на 15-80 – “Гаряча лінія міста”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  За Park Panas змагатимуться архітектори.