Фото: Волинь 24

ЛМР закликає не купатися на Водохреща

13 Січня 2021 в 15:01

Наступного тижня, 19 січня, випадає свято Богоявлення Господнього (у народі Водохреща). Для багатьох уже стало традицією купатися в цей день у холодній воді. Проте, міськрада закликає утриматися від купання цьогоріч через різкі перепади температури.

«Наступного тижня матимемо свято Водохреща. У цей день багато людей полюбляють, хто з певних переконань, хто просто для забави, занурюватися у воду. Відзначу, що за прогнозом синоптиків йде похолодання і на водоймах утвориться крига. Проте, з огляду на перепади температури, адже сильний мороз буде лише кілька днів, крига може бути нестійкою. Відповідно, вихід на кригу є небезпечним, особливо коли водойма глибока.

Тому закликаю усіх мешканців Львівської МТГ бути обережними й утриматися від традиційного для багатьох купання чи пірнання в ополонку як на Водохреща, так загалом потягом зимового періоду. Зокрема, уникати виходити на лід на водоймах, де немає відповідно обладнаних безпечних місць. Також закликаю убезпечити й застерегти від цього дітей.

Важливо бути свідомими щодо можливих небезпек, дотримуватися усіх рекомендацій і не наражатися на ризик”, — наголосив заступник міського голови Львова з питань безпеки міста Сергій Бабак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові працюватиме мобільний пункт збору ялинок