Фото: ЛКП “Лев”

ЛКП «Лев» збирає кошти для встановлення котівничок у Львові

20 Лютого 2020 в 12:25

ЛКП “Лев”, що опікується стерилізацією і лікуванням тварин та прилаштуванням у сім’ї безпритульних котів і собак, вирішило встановити у місті 100 пунктів для годування вуличних котів. Для цього їм необхідна фінансова підтримка. Про це підприємство повідомило на своїй сторінці у Фейсбук.

Ідею зі встановлення 300 котівничок подавали на конкурс міських проектів «Громадський бюджет Львова», однак для перемоги цьому лоту забракло 14 голосів. Велика підтримка проекту все ж переконала в потрібності таких годівничок для котів. Тому ЛКП оголошує збір коштів на встановлення перших 100 котівничок у Львові.

«Не так давно ми подавали на «Громадський бюджет» проект зі встановлення котівничок – інноваційних конструкцій для годування вуличних котів. І хоча голосування закінчилось для нас поразкою, кількість отриманих від вас голосів переконали в доцільності реалізації ідеї. Ми вирішили оголосити збір коштів на встановлення перших 100 котівничок в нашому місті», — повідомляє ЛКП «Лев».

Котівничка – це затверджене та погоджене місце для підгодовування котів, що живуть на вулицях. Ті люди, які підгодовують безпритульних котів, зможуть приносити їжу у спеціально відведені для цього місця і не забруднювати прибудинкову територію.

«Чистота котівничок буде завжди, адже їжу та тарілочки приноситимуть опікуни вуличних котиків і після годування забиратимуть їх із собою. На постійній основі в котівничці буде лише тарілочка з водою», —  пояснили нам в ЛКП “Лев”.

Вартість однієї котівнички — 1500 гривень разом з монтажем. Благодійник, який пожертвує кошти, може замовити адресне розміщення годівниці. Для цього треба звернутися в ЛКП.

Благодійникам також можна зайти на сайт підприємства, натиснути на кнопку Donate і в меню вибрати пункт «Вклад у благоустрій Львова. Придбання 100 котівничок».

Нагадаємо також, що ЛКП “Лев” проводить безкоштовне чіпування домашніх собак.