Фото: Leopolis.news

ЛКП «Лев» відновлює роботу

17 Січня 2021 в 15:26

ЛКП «Лев» завершило карантин та повноцінно відновлює роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Команда комунального підприємства ретельно продезінфікувала усі приміщення, територію, вольєри, будки, інвентар та провела поточний ремонт, щоб зробити роботу персоналу та перебування власників тварин у Першій комунальній ветеринарній клініці більш комфортними.

Також з 1 січня робота підприємства розповсюджується на територію всієї Львівської ОТГ (повний перелік населених пунктів за посиланням http://bit.ly/3qmNb3u). Тому графік вилову безпритульних собак тепер буде трохи змінений.  

 

 

Відтепер бригада ловців буде здійснювати виїзди в населені пункти ОТГ щосереди та щосуботи, в інші дні тижня — в райони міста Львова. Поза чергою виїзд здійснюється на термінові випадки, а також, якщо безпритульна собака вагітна або тічкуюча, за умовою.

Собаки, виловлені у районах міста Львова, перебувають на підприємстві 21 день, в населених пунктах ОТГ — 14 днів (щоб першочергового стерилізувати більшу кількість тварин, відповідно запобігати їх розмноженню). 

Виїзд бригади здійснюється виключно за телефонним запитом на номер 068 535 45 45.

ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 20:00 на вул. Промисловій, 56 у м. Львові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У сихівській школі навчальний рік триватиме до середини червня