Фото: besplatka.ua

Ліцей «Оріяна» запрошує сихівчан на шоу талантів

6 Грудня 2019 в 18:08

У суботу, 7 грудня запрошуємо вас на конкурс талантів в ліцей «Оріяна», в якому беруть участь учні ліцею разом з батьками.

Команда ГО «Сихів.Медіа» запрошує сихівчан на конкурс талантів, мета якого — підтримка локальних талантів та стимулювання розвитку дітей. У конкурсі демонструватимуть свої таланти учні ліцею разом з батьками.

«Ми віримо в талант та потенціал наших діток, тому створюємо платформу, де вони у невимушеній атмосфері зможуть продемонструвати свої вміння. Саме так народжуються зірки. Ми починаємо з ліцею «Оріяна», а потім є задум зробити шоу і для цілого Сихова», — розповів засновник ГО «Сихів.Медіа» Тарас Репицький.

Виступ учасників триватимуть не більше п’яти хвилин, оцінювати їх буде незалежне журі. «Це сигнал також і для батьків, які можуть показати свій приклад дітям і мотивувати їх до активної діяльності і розвитку», — додає координатор Святослав Петровський.

На переможців чекають цікаві подарунки від Сихів.Медіа та наших партнерів: мережа магазинів «Рукавичка», магазин «Трембіта», дитячий розважальний комплекс «Веселий Вулик», ресторан «Хінкальня», магазин товарів для свята «Чарівна Кулька», крафтові торти «Sykhiv ice cake», магазин мобільних аксесуарів «№450».

Початок о 15:00. Якщо у вас виникнуть питання, просимо звертатись за телефоном: 093-431-25-29, Святослав Петровський або писати на пошту — sykhiv.media@gmail.com.